2015 წლის 23 თებერვალს საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის მიერ, ორგანიზაცია "ადამინი გაჭირვებაში" (PIN) და ელკანასთან თანამშრომლობით, ENPARD-ის პროექტის ფარგლებში გაიმართა კვლევის შედეგების...
ბიზნეს საკონსულტაციო ქსელი -საქართველო (BCNG) ჰარჯუს ეკონომიკური განვითარების ცენტრთან (HEDC) პარტნიორობით იწყებს ახალ პროექტს, რომელიც მიზნად ისახავს საქართველოში ახალგაზრდების (მათ შორის ძირითადად დევნილების) სამეწარმეო საქმიანობის განვითარებას. პროექტით დაგეგმილია შემდეგი ძირითადი საქმიანობები: სამუშაო შეხვედრები ბიზნესის განვითარებასთან დაკავშირებულ...
საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციამ ეკონომიკური განათლების ცენტრის ფარგლებში ჩაატარა ტრენინგები შემდეგ თემებზე: საგადასახადო საქმე, საჯარო ფინანსები და მენეჯმენტი. ტრენიგებს ესწრებოდნენ სხვადასხვა უნივერსიტეტის სტუდენტები, რომლებსაც კურსის დასრულების შემდგომ გადაეცათ სერთიფიკატი.
4- თებერვლიდან- 15 თებერვლამდე საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა ასოციაციის ეკონომიკური განათლების ცენტრი აცხადებს მოტივირებული სტუდენტების მიღებას სტაჟირებაზე, დასაქმების პერპექტივით. დაინტერესებულმა პირებმა უნდა გამოაგზავნონ საკონტაქტო ინფორმაცია (სახელი, გვარი; მობილური ტელეფონ; ელ-ფოსტა) მისამართზე
სოფელ მაღაროსკარსა და სოფელ შუქრუთში ქალი მეწარმეებისთვის და თვითდახმარების ჯგუფის წევრებისთვის ჩატარდა 2 დღიანი ბიზნესტრენინგი 2015 წლის 24-28 იანვარს საქართველოს ახალგაზრდა ეკონომისტთა სოციაციის ორგანიზებით. ტრენინგის მიზანს წარმოადგენდა მონაწილეთა სამეწარმეო უნარების გაზრდა, რათა მათ დამოუკიდებლად შეძლონ მომავალში...

Presentation of survey results
On the February 23, 2015 was held the presentation of the survey results by Association of Young Economists of Georgia, in partnership with PIN and ELKANA, and the support of ENPARD project. The presentation was...
24 February 12:07
16:30
Supporting youth entrepreneurship opportunities in Georgia
Business Consulting Network Georgia (BCNG) in partnership with Harju County Entrepreneurship and Development Consultancy (HEDC) launches new project, aimed to support and promote entrepreneurship among Georgian youth (especially among IDP...
18 February 16:30
13:49
Economic Education Center’s Trainings.
AYEG conducted trainings within the framework Economic Education Center following topics: Taxation, Public Finance and Management. The training was attended different university students, who were given a...
3 February 13:49
As of 4th of  February until  15th of February Association of Young Economists of Georgia  announces  internship for economics and business administration students for 4 month period, with...
3 February 13:56
16:37
The 2 day business trainings were conducted for the women entrepreneurs and members of the self-help groups in the villages Magharoskari and Shukruti by the AYEG, on the 24th – 28th of...